Spotkania regionalne RPO w województwie łódzkim 20-23 marca 2018 r.

Data: 
Tuesday, March 20, 2018 - 14:00
Rzecznik praw obywatelskich dr Adam Bodnar zaprasza na otwarte spotkania konsultacyjne w województwie łódzkim w dniach 20–23 marca 2018 r.

Na spotkaniach z Rzecznikiem Praw Obywatelskich będzie możliwość poruszenia tematów ważnych dla sektora pozarządowego, społeczeństwa obywatelskiego i mieszkańców regionu oraz rozmowy o prawach człowieka w praktyce – ich respektowaniu, problemach z realizacją, praktykach dyskryminacyjnych. Wspólnie podejmiemy próbę znalezienia rozwiązań zgłoszonych spraw.

Zgłoszenie na spotkanie ułatwi nam jego organizację oraz zwrotną informację o tym, co się dzieje ze zgłoszonymi przez Państwa sprawami

Na ten adres przyjdzie potwierdzenie przyjecia zgłoszenia
O jakich sprawach dotyczących Państwa społeczności powinien wiedzieć Rzecznik Praw Obywatelskich? O czym warto porozmawiać na spotkaniu?
Czy zgłaszaliście Państwo już swoją sprawę do Rzecznika?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym na potrzeby udziału w spotkaniu. Administratorem danych osobowych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych jest Rzecznik Praw Obywatelskich z siedzibą przy Al. Solidarności 77, 00-090 Warszawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby spotkań regionalnych i nie będą przekazywane innym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osoba udostępniająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie danych jest dobrowolne, a zgoda może zostać odwołana w każdym czasie.