Spotkania z Adamem Bodnarem w Wielkopolsce 12-15 marca 2019

Data: 
2019-03-12 08:15 to 2019-03-15 19:15
 
1 Start 2 Complete
Rzecznik praw obywatelskich dr Adam Bodnar zaprasza na otwarte spotkania konsultacyjne w Wielkopolsce.
Na spotkaniu porozmawiamy o sprawach ważnych dla mieszkańców i lokalnych organizacji pozarządowych, a także o prawach człowieka w praktyce. Jest to również okazja do omówienia takich tematów jak: problemy osób z niepełnosprawnościami, osób starszych, wykluczenia transportowego, dostępu do informacji publicznej, ochrony środowiska.
Zgłoszenie na spotkanie nie jest konieczne, ale ułatwi nam organizację spotkania. Zgłoszenie na spotkanie nie jest konieczne, ale ułatwi nam organizację oraz zwrotną informację o tym, co się dzieje ze zgłoszonymi przez Państwa sprawami
Na ten adres przyjdzie potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia
O jakich sprawach dotyczących Państwa społeczności powinien wiedzieć Rzecznik Praw Obywatelskich? O czym warto porozmawiać na spotkaniu?
Czy zgłaszaliście Państwo już swoją sprawę do Rzecznika?
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszeniowym na potrzeby udziału w spotkaniu. Administratorem danych osobowych w myśl ustawy o ochronie danych osobowych jest Rzecznik Praw Obywatelskich z siedzibą przy Al. Solidarności 77, 00-090 Warszawa. Dane będą przetwarzane wyłącznie na potrzeby spotkań regionalnych i nie będą przekazywane innym odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt. 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osoba udostępniająca swoje dane ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, podanie danych jest dobrowolne, a zgoda może zostać odwołana w każdym czasie. Dane przechowywane będą tak długo, jak RPO organizować będzie Spotkania Regionalne.
Chcę dostawać także informacje o innych wydarzeniach i spotkaniach organizowanych przez RPO, np. o Kongresie Praw Obywatelskich