Zawartość

Patronaty RPO

niebieska plansza dekoracyjna
2021-01-20

Rzecznik Praw Obywatelskich objął Patronatem Honorowym RPO konferencję naukową „KOBIETA I PRAWO” organizowaną przez Instytut Prawa i Ekonomii Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. Wydarzenie zaplanowane jest na 8. marca 2021.

niebieska plansza dekoracyjna
2021-01-14

Rzecznik Praw Obywatelskich objął Patronatem Honorowym seminarium naukowe pt. „Czym są dzisiaj demokratyczne wybory?” organizowane z okazji obchodów Światowego Dnia Wyborów przez Studenckie Koło Naukowe Prawa Wyborczego Elektor na Wydziale Prawa i Administracji UMK w Toruniu. Wydarzenie odbędzie się online 4 lutego 2021 r.

niebieska plansza dekoracyjna
2021-01-01

Rzecznik Praw Obywatelskich objął Honorowym Patronatem projekt Lista (nie)obecności. Niepełnosprawność w podręcznikach szkolnych. Zostanie on przeprowadzony w Collegium Civitas pod kierownictwem dr Marty Sałkowskiej, socjolożki związanej z Instytutem Socjologii im. Edmunda Wnuk-Lipińskiego Collegium Civitas, doświadczonej badaczki zajmującej się na gruncie akademickim tematyką związaną z sytuacją osób z niepełnosprawnościami oraz ich bliskich.