Godło RP

Czekamy na Państwa w Słupsku, w Punkcie Przyjęć Interesantów RPO - dyżur eksperta finansowego RPO w sprawie kredytów "frankowych"

Data: 
2017-02-09
słowa kluczowe: 

Gdzie

Urząd Miasta Słupska
Pl. Zwycięstwa 3
pokój 212 (II piętro)

 

9 lutego organizujemy też specjalny, jednorazowy dyżur eksperta finansowego RPO z Warszawy

UWAGA! Ze względu na duże zainteresowanie akcją szukamy miejsca, gdzie będzie mogło zebrać się więcej osób. TU BĘDZIE MOŻNA ZNALEŹĆ INFORMACJĘ O NOWYM MIEJSCU SPOTKANIA.

Co? Udzielanie informacji prawnej na temat kredytów frankowych przez ekspertów przez ekspertów RPO i RF;  

UWAGA, zmiana organizacyjna od 25 stycznia:

Ponieważ na spotkania informacyjne przychodzi bardzo dużo osób, a zdecydowana większość z nich nie przedsięwzięła jeszcze żadnych kroków i nie analizowała swojej sprawy, SPECJALNIE DLA NICH organizujemy wykład-seminarium z możliwością zadawania pytań. To spotkanie, które trwa ok. godziny, i po którym można jeszcze dopytać się o szczegóły, jest szczególnie ważne dla tych, któryz nie złożyli jeszcze reklamacji w banku (instytucji finansowej). Złożenie reklamacji jest pierwszym krokiem, dzięki któremu można otrzymać szczegółowe, pisemne informacje od Rzecznika Finansowego.

Eksperci nadal przyjmują zainteresowanych sprawą kredytów, ale - aby móc porozmawiać z jak największą liczbą osób -  muszą (tak jak dotychczas) ograniczać każde spotkanie do maks. 30 minut. Dlatego także liczba osób, które mogą przyjąć eksperci, jest ograniczona.

Rozmowa z ekspertem przynosi najwięcej korzyści tym osobom, które mają już otwarte postepowania i chcą zadać konkretne pytania w szczegółowych sprawach.

Ekspert może też udzielić informacji o tym, jak się składa reklamację, ale - z doświadczenia dotychczasowych spotkań wynika, że - lepiej zdobyć taką wiedzę na ogólnym spotkaniu, bowiem w rozmowie indywidualnej nie każdemu przyjdą do głowy wszystkie potrzebne pytania i nie wszystko od razu staje się jasne i zrozumiałe.