Na obrazku ludzie podwyższeniu pod dachem

GALERIA: Migawki z akcji informacyjnej RPO i RF w sprawie kredytów "frankowych".

Data: 
2017-03-01

Od stycznia Rzecznik Praw Obywatelskich i Rzecznik Finansowy organizowali wspólnie akcję informacyjną dla osób, które wzięły tzw. kredyty „frankowe”. W dziewięciu miastach Polski odbyły się spotkania, w których wzięło w sumie udział ok 1700 osób. Spotkania odbywały się tam, gdzie Rzecznik Praw Obywatelskich ma swoje biura terenowe, albo - dzięki uprzejmości samorządów - ma punkty przyjęć interesantów.

Na każde spotkanie przychodziło od 100 do 300 osób. Skala zainteresowania informacjami przerosła nasze oczekiwania. To sprawiło, że akcja planowana początkowo jako cykl indywidualnych spotkań ekspertów RPO i RF z klientami banków musiała zmienić charakter. Zaczęliśmy organizować wykłady-seminaria z możliwością zadawania pytań. Rozdawaliśmy materiały informacyjne.

Więcej: https://www.rpo.gov.pl/pl/content/kredyty-tzw-frankowe-1700-osob-skorzys...

Ludzie w sali konferencyjnej Ludzie w westybulu instytucji publicznej Materiały informacyjne na stole Zdjęcie: ludzie w sali audytoryjnej. Na scenie wykładowca Ludzie na sali z biało-czerwonymi flagami Tłum ludzi w zabytkowej sali Tłum ludzi w auii uniowersyteckiej Ludzie w amfiteatralnej sali wykładowej Ludzie na sali audytoryjnej, zbliżenie na prowadzących Ludzie na sali, dwie prelegentki Pusta sala z ok. 200 krzesłami, na ścianie prezentacja dla kredytobiorców Ludzie na sali posiedzenia władz samorządowych, flaga Łodzi Ludzie siedzą  na sali obrad władz samorządowych. Flagi Łodzi