Na obrazku ludzie podwyższeniu pod dachem

Koordynatorzy

Główny Koordynator ds. Strategicznych Postępowań Sądo​wych

Zuzanna Rudzińska-Bluszcz

Przed objęciem funkcji Głównego Koordynatora: adwokat, sędzia Wyższego Sądu Dyscyplinarnego Adwokatury, członkini Zespołu ds. Kobiet przy Naczelnej Radzie Adwokackiej.

Przez ostatnie 6 lat związana z kancelarią Wardyński i Wspólnicy, gdzie reprezentowała klientów korporacyjnych i indywidualnych przed sądami powszechnymi, Sądem Najwyższym oraz krajowymi i zagranicznymi sądami polubownymi.

W swojej praktyce adwokackiej zaangażowana w prowadzenie pro bono spraw sądowych dla osób fizycznych i organizacji społecznych.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego; studiowała także Stosowane Nauki Społeczne na Uniwersytecie Warszawskim oraz w Cardiff Law School w Wielkiej Brytanii.

 

Główny Koordynator ds. Projektów Regionalnych

Andrzej Stefański

- Jeśli możesz i chcesz pomagać ludziom będącym w potrzebie, rób to. Jeśli potrzebujesz pomocy innych w swoim działaniu, lub chcesz zaproponować swoje rozwiązania innym, napisz do nas. Jeśli chcesz pomagać osobom niesamodzielnym i nie wiesz, jak to zrobić, napisz do nas skontaktujemy Cię  z tymi, którzy w Twojej okolicy to robią, i z radością przyjmą Twoją deklarację: a.stefanski@brpo.gov.pl

 

 

 

 

 

 

Główny Koordynator ds. współpracy z Biurami Pełnomocników Terenowych i punktami przyjęć interesantów

Aleksandra Czubińska-Durka

Adwokat.

Dyplom magistra prawa uzyskała w 2000 r. na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego, specjalizując się w prawie europejskim i porównawczym.

Po studiach pracowała jako dziennikarz radiowy i internetowy, referent prawny w Biurze Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych i współpracowała z kancelariami adwokackimi zajmującymi się sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i karnego.

Aplikację adwokacką ukończyła w 2007 r.

W czasie aplikacji odbyła staż „The Foreign Visiting Attorney Program” w międzynarodowej kancelarii adwokackiej we Włoszech, specjalizującej się w prawie morskim.

Wpisana na listę adwokatów Okręgowej Rady Adwokackiej w Łodzi.

Od 18 stycznia 2011 roku Dyrektor Zespołu Wstępnej Oceny Wniosków w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich. Biegle włada językami angielskim i włoskim.